Midea Microwave oven | MMO-MMP01MZ(WH) | Free standing | 700 W | 20 L | White
- TootjadMidea
- Mudel: MMO-MMP01MZ(WH)
- Saadavus: 10
-
68€
Midea Microwave oven | MMO-MMP01MZ(WH) | Free standing | 700 W | 20 L | White
| All | |
| Ahju suurus | 20 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Grill | No |
| Grillimisvõimsus | N/A W |
| Gross depth (mm) | 464.00 mm |
| Gross height (mm) | 267.00 mm |
| Gross weight | 9.65 kg |
| Gross width (mm) | 375 mm |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 24.1 cm |
| Laius | 42.2 cm |
| Maht | 20 L |
| Mikrolainevõimsus | 700 W |
| Net weight | 8.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product family | Microwave oven |
| Producer product name | MMO-MMP01MZ(WH) |
| Seadme tüüp | With plate |
| Sügavus | 32.9 cm |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Free standing |
| Ülessulatamise funktsioon | Defrost |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Volume (m3) | 0.046458 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




