Whirlpool Microwave Oven | MBNA920B | Built-in | 750 W | Grill | Black
- TootjadWhirlpool
- Mudel: MBNA920B
- Saadavus: 1
-
315€
Whirlpool Microwave Oven | MBNA920B | Built-in | 750 W | Grill | Black
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Grill | Yes |
| Grillimisvõimsus | 700 W |
| Gross depth (mm) | 680 mm |
| Gross height (mm) | 440 mm |
| Gross weight | 23.00 kg |
| Gross width (mm) | 460 mm |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 38.2 cm |
| Laius | 59.5 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maht | 22 L |
| Mikrolainevõimsus | 750 W |
| Mikrolainevõimsuse tasemete arv | 4 |
| Muud funktsioonid | Jet Start: rapid food reheating Jet Defrost: fast reheating Quartz Grill 3D Distribution System |
| Net weight | 20.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2700.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Microwave Oven |
| Producer product name | MBNA920B |
| Seadme tüüp | With plate |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 32 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Built-in |
| Ülessulatamise funktsioon | Defrost |
| Volume (m3) | 0.137632 m |
| Vool | 10 A |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: whirlpool microwave oven mbna920b built-in 750 w grill black, mbna920b, whirlpool, mikrolaineahjud







