Xiaomi Microwave Oven | BHR7990EU | Free standing | 20 L | 1100 W | White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR7990EU
- Saadavus: 1
-
103€
Xiaomi Microwave Oven | BHR7990EU | Free standing | 20 L | 1100 W | White
| All | |
| Ahju suurus | 20 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Grill | No |
| Grillimisvõimsus | N/A W |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 310.00 mm |
| Gross weight | 13.50 kg |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Dual-knob control |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 26.4 cm |
| Laius | 34.3 cm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Maht | 20 L |
| Mikrolainevõimsus | 1100 W |
| Net weight | 12.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 790.00 g |
| Pinge | 220-230 V |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Microwave Oven |
| Producer product name | BHR7990EU |
| Seadme tüüp | With plate |
| Sügavus | 45.6 cm |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Free standing |
| Ülessulatamise funktsioon | Defrost |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi microwave oven bhr7990eu free standing 20 l 1100 w white, bhr7990eu, xiaomi, mikrolaineahjud

