Caso Pizza Oven | PizzaChef 430° | 2200 W | Black/Silver
| All | |
| Ahju tüüp | Electric |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 535.00 mm |
| Gross height (mm) | 385.00 mm |
| Gross weight | 15.70 kg |
| Gross width (mm) | 565.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Sensor touch |
| Kõrgus | 29.5 cm |
| Laius | 46 cm |
| Metal aluminum | 36.00 g |
| Muud funktsioonid | Individually selectable heating elements (top or bottom heat) ensure the perfect pizza with a crispy base and juicy topping Simple operation thanks to digital display and sensor touch control with various pizza programmes Includes high-quality and fast-he |
| Net weight | 11.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4551.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Pizza Oven |
| Producer product name | PizzaChef 430 |
| Rotisserie | No |
| Sügavus | 49.5 cm |
| Taimer | Up to 60 min |
| Tare weight (kg) | 4.59 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Pizza stone, Aluminum pizza peel |
| Toote värv | Black/Silver |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












