Tristar Electric mini oven OV-1443 38 L, Table top, Black, Rotary knobs
- TootjadTristar
- Mudel: OV-1443
- Saadavus: 5
-
107€
Tristar Electric mini oven OV-1443 38 L, Table top, Black, Rotary knobs
| All | |
| Ahju suurus | 38 L |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 38 L |
| Brutokaal | 13.62 kg |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Hob, Grill, Thermostat, Hot air, Timer |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 475.00 mm |
| Gross height (mm) | 620.00 mm |
| Gross width (mm) | 415.00 mm |
| Integreeritud taimer | Yes |
| Isepuhastuv | No |
| Klaasukse paneelide arv | 2 |
| Kontrolli tüüp | Rotary knobs |
| Muud funktsioonid | 2 cast iron plates - left hotplate power 1000W, right hotplate power 600W |
| Netokaal | 11.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2329.00 g |
| Plastic (No PET) | 290.00 g |
| Producer product family | Electric mini oven |
| Producer product name | OV-1443 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Seadme tüüp | Convection with grill |
| Sisetuli | Yes |
| Taimer | Yes min |
| Tare weight (kg) | 2.62 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Cooking grate Baking tray |
| Temperatuur (maksimaalne) | 230 C |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Table top |
| Võimsus | 3100 W |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar electric mini oven ov-1443 38 l, table top, black, rotary knobs, ov-1443, tristar, miniahjud





