BEKO Dishwasher | DIS46120 | Built-in | Width 45 cm | Number of place settings 11 | Number of programs 6 | Energy efficiency cla
- TootjadBEKO
- Mudel: DIS46120
- Saadavus: 5
-
411€
BEKO Dishwasher | DIS46120 | Built-in | Width 45 cm | Number of place settings 11 | Number of programs 6 | Energy efficiency class E | Display | White
| All | |
| Asukohtade arvu seadistamine | 11 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 81 kWh |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 859 mm |
| Gross height (mm) | 494 mm |
| Gross weight | 33.50 kg |
| Gross width (mm) | 661 mm |
| Kiirpesu | Yes |
| Kõrgus | 82 cm |
| Laius | 45 cm |
| Loputusvahendi näidik | Yes |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 46 dB |
| Net weight | 30.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | BEKO |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | DIS46120 |
| Programmide arv | 6 |
| Soolanäidik | Yes |
| Sügavus | 55 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Built-in |
| Volume (m3) | 0.280492706 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





