Bosch Dishwasher | SPV4EMX25E | Built-in | Width 45 cm | Number of place settings 10 | Number of programs 6 | Energy efficiency
- TootjadBosch
- Mudel: SPV4EMX25E
- Saadavus: 5
-
647€
Bosch Dishwasher | SPV4EMX25E | Built-in | Width 45 cm | Number of place settings 10 | Number of programs 6 | Energy efficiency class C | AquaStop function | White
| All | |
| AquaStop-funktsioon | Yes |
| Asukohtade arvu seadistamine | 10 |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 59 kWh |
| Energiatõhususe klass | C |
| Gross depth (mm) | 670.00 mm |
| Gross height (mm) | 880.00 mm |
| Gross weight | 35.50 kg |
| Gross width (mm) | 510.00 mm |
| Kiirpesu | No |
| Kõrgus | 82 cm |
| Laius | 45 cm |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 44 dB |
| Net weight | 32.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2300.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | SPV4EMX25E |
| Programmide arv | 6 |
| Sügavus | 55 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Built-in |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Volume (m3) | 0.30 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










