Gorenje Dishwasher | GS522E10S | Built under | Width 44.8 cm | Number of place settings 10 | Number of programs 6 | Energy effic
- TootjadGorenje
- Mudel: GS522E10S
- Saadavus: 5
-
348€
Gorenje Dishwasher | GS522E10S | Built under | Width 44.8 cm | Number of place settings 10 | Number of programs 6 | Energy efficiency class Class E | Grey
| All | |
| Asukohtade arvu seadistamine | 10 |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 76 kWh |
| Energiatõhususe klass | Class E |
| Gross depth (mm) | 495 mm |
| Gross height (mm) | 890 mm |
| Gross weight | 40.50 kg |
| Gross width (mm) | 645 mm |
| Kiirpesu | Yes |
| Kõrgus | 84.5 cm |
| Laius | 44.8 cm |
| Loputusvahendi näidik | Yes |
| Müraemissiooni klass | C |
| Net weight | 35.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4500.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | GS522E10S |
| Programmide arv | 6 |
| Soolanäidik | Yes |
| Sügavus | 60 cm |
| Tare weight (kg) | 5.50 kg |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Built under |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Võimsus | 2100 W |
| Volume (m3) | 0.28415475 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







