Whirlpool Dishwasher | WH6IC11BS7LA0 | Built-in | Width 44.8 cm | Number of place settings 11 | Number of programs 9 | Energy ef
- TootjadWhirlpool
- Mudel: WH6IC11BS7LA0
- Saadavus: 5
-
510€
Whirlpool Dishwasher | WH6IC11BS7LA0 | Built-in | Width 44.8 cm | Number of place settings 11 | Number of programs 9 | Energy efficiency class C | Display | Black
| All | |
| Asukohtade arvu seadistamine | 11 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 63 kWh |
| Energiatõhususe klass | C |
| Gross depth (mm) | 580.00 mm |
| Gross height (mm) | 850.00 mm |
| Gross weight | 31.60 kg |
| Gross width (mm) | 480.00 mm |
| Kiirpesu | Yes |
| Kõrgus | 82.0 cm |
| Laius | 44.8 cm |
| Loputusvahendi näidik | Yes |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 41 dB |
| Net weight | 29.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | WH6IC11BS7LA0 |
| Programmide arv | 9 |
| Reguleeritavad jalad | Yes |
| Soolanäidik | Yes |
| Sügavus | 55.5 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Built-in |
| Veekulu tsükli kohta | 8.7 L |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 12 h |
| Volume (m3) | 0.24 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: whirlpool dishwasher wh6ic11bs7la0 built-in width 448 cm number of place settings 11 number of programs 9 energy ef, wh6ic11bs7la0, whirlpool, noudepesumasinad










