Whirlpool Dishwasher | WSBO 3O34 PF X | Built-in | Width 45 cm | Number of place settings 10 | Number of programs 8 | Energy eff
- TootjadWhirlpool
- Mudel: WSBO 3O34 PF X
- Saadavus: 5
-
411€
Whirlpool Dishwasher | WSBO 3O34 PF X | Built-in | Width 45 cm | Number of place settings 10 | Number of programs 8 | Energy efficiency class D | Display | Stainless steel
| All | |
| Asukohtade arvu seadistamine | 10 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 67 kWh |
| Energiatõhususe klass | D |
| Eritunnused | 6TH SENSE technology Eco-Friendly NaturalDry Multizone Possibility of washing using tablets Water consumption 9 l |
| Gross depth (mm) | 600.00 mm |
| Gross height (mm) | 880.00 mm |
| Gross weight | 31.60 kg |
| Gross width (mm) | 500.00 mm |
| Kiirpesu | Yes |
| Kõrgus | 82 cm |
| Laius | 45 cm |
| Loputusvahendi näidik | Yes |
| Net weight | 29.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | WSBO 3O34 PF X |
| Programmide arv | 8 |
| Reguleeritavad jalad | Yes |
| Soolanäidik | Yes |
| Sügavus | 56 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Built-in |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Volume (m3) | 0.26 m |
| Vool | 10 A |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












