Whirlpool Dishwasher | WSIO 3T223 PCE X | Built-in | Width 45 cm | Number of place settings 10 | Number of programs 7 | Energy e
- TootjadWhirlpool
- Mudel: WSIO 3T223 PCE X
- Saadavus: 5
-
379€
Whirlpool Dishwasher | WSIO 3T223 PCE X | Built-in | Width 45 cm | Number of place settings 10 | Number of programs 7 | Energy efficiency class E | Display | Inox
| All | |
| Asukohtade arvu seadistamine | 10 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 76 kWh |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 580.00 mm |
| Gross height (mm) | 850.00 mm |
| Gross weight | 31.60 kg |
| Gross width (mm) | 480.00 mm |
| Juhtme pikkus | 1.3 m |
| Kiirpesu | Yes |
| Kõrgus | 82 cm |
| Laius | 45 cm |
| Loputusvahendi näidik | Yes |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 43 dB |
| Net weight | 29.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | WSIO 3T223 PCE X |
| Programmide arv | 7 |
| Reguleeritavad jalad | Yes |
| Soolanäidik | Yes |
| Sügavus | 56 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | Inox |
| Tüüp | Built-in |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Volume (m3) | 0.24 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: whirlpool dishwasher wsio 3t223 pce x built-in width 45 cm number of place settings 10 number of programs 7 energy e, wsio 3t223 pce x, whirlpool, noudepesumasinad










