CATA Hood | ARONA 60 X | Canopy | Energy efficiency class A | Width 59.5 cm | 766 m /h | Electronic | LED | Inox
- TootjadCATA
- Mudel: 02186311
- Saadavus: 4
-
296€
CATA Hood | ARONA 60 X | Canopy | Energy efficiency class A | Width 59.5 cm | 766 m³/h | Electronic | LED | Inox
| All | |
| Aastane energiakulu | 55 kWh |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Äratõmbetõhususe klass | A |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross weight | 11.00 kg |
| Gross width (mm) | 550.00 mm |
| Kiiruste arv | 4 |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 33.4 cm |
| Kõrgus (maksimaalne) | 33.4 cm |
| Kõrgus (minimaalne) | 33.4 cm |
| Laius | 59.5 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Maksimaalne ekstraheerimisvõimsus vastavalt EN 61591 | 766 m /h |
| Minimaalne kaugus elektripliidist | 45 cm |
| Minimaalne kaugus gaasipliidist | 65 cm |
| Mootori tüüp | BT5AC |
| Mootorite arv | 1 |
| Müratase | 54 dB |
| Net weight | 8.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 53 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | CATA |
| Producer product family | Hood |
| Producer product name | ARONA 60 X |
| Rasva filtrimistõhususe klass | B |
| Retsirkulatsiooni | Yes |
| Sügavus | 31 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | Inox |
| Tüüp | Canopy |
| Valgustõhususe klass | B |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



