CATA Hood | TFH 6430 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 59.8 cm | 391.5 m /h | Electronic | LED | Black
- TootjadCATA
- Mudel: 02010409
- Saadavus: 1
-
147€
CATA Hood | TFH 6430 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 59.8 cm | 391.5 m³/h | Electronic | LED | Black
| All | |
| Aastane energiakulu | 13 kWh |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Äratõmbetõhususe klass | B |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A+ |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 18.00 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Kiiruste arv | 4 |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 18.2 cm |
| Kõrgus (maksimaalne) | 18.2 cm |
| Kõrgus (minimaalne) | 18.2 cm |
| Laius | 59.8 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Maksimaalne ekstraheerimisvõimsus vastavalt EN 61591 | 391.5 m /h |
| Minimaalne kaugus elektripliidist | 55 cm |
| Minimaalne kaugus gaasipliidist | 65 cm |
| Mootori tüüp | EY400 395 b |
| Mootorite arv | 1 |
| Müratase | 44 dB |
| Net weight | 15.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 35 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | CATA |
| Producer product family | Hood |
| Producer product name | TFH 6430 GBK |
| Rasva filtrimistõhususe klass | C |
| Retsirkulatsiooni | No |
| Sügavus | 32 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Telescopic |
| Valgustõhususe klass | C |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




