CATA | Rectangular Duck Kit | 02800992
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 1000.00 mm |
| Net weight | 1.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 22 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Producer | CATA |
| Producer product family | Rectangular Duck Kit |
| Producer product name | 02800992 |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: cata rectangular duck kit 02800992, 02800992, cata, ohupuhastid

