Whirlpool Hood | WCT3 63F LTK | Built-in | Energy efficiency class B | Width 51.4 cm | 430 m /h | Electronic | LED | Black
- TootjadWhirlpool
- Mudel: WCT3 63F LTK
- Saadavus: 2
-
324€
Whirlpool Hood | WCT3 63F LTK | Built-in | Energy efficiency class B | Width 51.4 cm | 430 m³/h | Electronic | LED | Black
| All | |
| Aastane energiakulu | 107 kWh |
| Äratõmbetõhususe klass | B |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | B |
| Eritunnused | High efficiency motor Carbon filter included Flexible installation Grease filter Mounted in furniture |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 10.70 kg |
| Gross width (mm) | 550.00 mm |
| Kiiruste arv | 4 |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 33.4 cm |
| Laius | 51.4 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Maksimaalne ekstraheerimisvõimsus vastavalt EN 61591 | 430 m /h |
| Müratase | 65 dB |
| Net weight | 8.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Hood |
| Producer product name | WCT3 63F LTK |
| Rasva filtrimistõhususe klass | D |
| Retsirkulatsiooni | Yes |
| Sügavus | 28.3 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Built-in |
| Valgustõhususe klass | A |
| Võimsus | 257 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





