BEKO Washing machine | B3WBT671415W | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 7 kg | 1200 RPM | Depth 55 cm
- TootjadBEKO
- Mudel: B3WBT671415W
- Saadavus: 3
-
538€
BEKO Washing machine | B3WBT671415W | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 7 kg | 1200 RPM | Depth 55 cm | Width 60 cm | Digital | Steam function
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraani tüüp | Digital |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 44 kWh |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 640 mm |
| Gross height (mm) | 880 mm |
| Gross weight | 69.00 kg |
| Gross width (mm) | 580 mm |
| Kõrgus | 82 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1200 RPM |
| Müraemissiooni klass | A |
| Müratase | 70 dB |
| Net weight | 65.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Pesumaht | 7 kg |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Producer | BEKO |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | B3WBT671415W |
| Programmide arv | 15 |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 55 cm |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Trumli materjal | Stainless steel |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tüüp | Free standing |
| Volume (m3) | 0.326656 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: beko washing machine b3wbt671415w energy efficiency class a front loading washing capacity 7 kg 1200 rpm depth 55 cm, b3wbt671415w, beko, pesumasinad








