Bosch | Washing Machine | WGG244ZMSN | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 9 kg | 1400 RPM | Depth 59 c
- TootjadBosch
- Mudel: WGG244ZMSN
- Saadavus: 5
-
582€
Bosch | Washing Machine | WGG244ZMSN | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 9 kg | 1400 RPM | Depth 59 cm | Width 60 cm | LED | Steam function | Direct drive | White
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 49 kWh |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 680.00 mm |
| Gross height (mm) | 880.00 mm |
| Gross weight | 72.00 kg |
| Gross width (mm) | 645.00 mm |
| Koormuse tasakaalustamise süsteem | Yes |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Müraemissiooni klass | A |
| Müratase | 71 dB |
| Net weight | 71.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Pesumaht | 9 kg |
| PET | 164.00 g |
| Plastic (No PET) | 636.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Washing Machine |
| Producer product name | WGG244ZMSN |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 59 cm |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 65 L |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tüüp | Free standing |
| Vahukontrolli süsteem | Yes |
| Volume (m3) | 0.39 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









