Bosch | Washing Machine with Dryer | WNG2540LSN | Energy efficiency class D | Front loading | Washing capacity 10.5 kg | 1400 RP
- TootjadBosch
- Mudel: WNG2540LSN
- Saadavus: 5
-
792€
Bosch | Washing Machine with Dryer | WNG2540LSN | Energy efficiency class D | Front loading | Washing capacity 10.5 kg | 1400 RPM | Depth 64 cm | Width 60 cm | Display | LCD | Drying system | Drying capacity 6 kg | Steam function | White
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesukuiva tsükli kohta | 306 kWh |
| Energiatõhususe klass | D |
| Gross depth (mm) | 710.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 83.00 kg |
| Gross width (mm) | 675.00 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatamismaht | 6 kg |
| Kuivatussüsteem | Yes |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Müraemissiooni klass | A |
| Müratase | 70 dB |
| Net weight | 79.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3035.00 g |
| Pesumaht | 10.5 kg |
| Plastic (No PET) | 665.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Washing Machine with Dryer |
| Producer product name | WNG2540LSN |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 64 cm |
| Tare weight (kg) | 3.70 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 65 L |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tüüp | Free standing |
| Vahukontrolli süsteem | Yes |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Volume (m3) | 0.43 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bosch washing machine with dryer wng2540lsn energy efficiency class d front loading washing capacity 105 kg 1400 rp, wng2540lsn, bosch, pesumasinad






