Candy RPW4966BWMBC/1-S Washing Machine with Dryer, A/D, Front loading, Depth 58 cm, Washing 9 kg, Drying 6 kg, White | Candy
- TootjadCandy
- Mudel: RPW4966BWMBC/1-S
- Saadavus: 5
-
392€
Candy RPW4966BWMBC/1-S Washing Machine with Dryer, A/D, Front loading, Depth 58 cm, Washing 9 kg, Drying 6 kg, White | Candy
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 630.00 mm |
| Gross height (mm) | 900.00 mm |
| Gross weight | 66.00 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Net weight | 64.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Candy |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.37 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: candy rpw4966bwmbc1-s washing machine with dryer, ad, front loading, depth 58 cm, washing 9 kg, drying 6 kg, white candy, rpw4966bwmbc1-s, candy, pesumasinad

