LG Washing machine | F4X1009NMB | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 9 kg | 1400 RPM | Depth 55 cm | W
- TootjadLG
- Mudel: F4X1009NMB
- Saadavus: 5
-
461€
LG Washing machine | F4X1009NMB | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 9 kg | 1400 RPM | Depth 55 cm | Width 60 cm | Display | LED | Steam function | Direct drive | Wi-Fi | Graphite Black
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | Yes |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 49 kWh |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 660.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 62.00 kg |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 75 dB |
| Net weight | 58.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3200.00 g |
| Pesumaht | 9 kg |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | F4X1009NMB |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 55 cm |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Toote värv | Graphite Black |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tüüp | Free standing |
| Vahukontrolli süsteem | Yes |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Volume (m3) | 0.39 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |




















