LG Washing machine with dryer | WT1210EGF | Energy efficiency class A/C | Front loading | Washing capacity 12 kg | 1400 RPM | De
- TootjadLG
- Mudel: WT1210EGF
- Saadavus: 3
-
1 770€
LG Washing machine with dryer | WT1210EGF | Energy efficiency class A/C | Front loading | Washing capacity 12 kg | 1400 RPM | Depth 66 cm | Width 60 cm | LED | Drying system | Drying capacity 10 kg | Steam function | Beige/Green
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 49 kWh |
| Energiatõhususe klass | A/C |
| Gross depth (mm) | 710 mm |
| Gross height (mm) | 1730 mm |
| Gross weight | 136.8 kg |
| Gross width (mm) | 680 mm |
| Kõrgus | 166 cm |
| Kuivatamismaht | 10 kg |
| Kuivatussüsteem | Yes |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Müratase | 72 dB |
| Net weight | 128.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6000.00 g |
| Pesumaht | 12 kg |
| Plastic (No PET) | 2800 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | Washing machine with dryer |
| Producer product name | WT1210EGF |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sügavus | 66 cm |
| Tare weight (kg) | 8.8 kg |
| Toote värv | Beige/Green |
| Tüüp | Free standing |
| Volume (m3) | 0.835244 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |















