Whirlpool Washing machine | FFB 9479 BV EE | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 9 kg | 1400 RPM | Dept
- TootjadWhirlpool
- Mudel: FFB 9479 BV EE
- Saadavus: 5
-
436€
Whirlpool Washing machine | FFB 9479 BV EE | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 9 kg | 1400 RPM | Depth 63 cm | Width 59.5 cm | Digital | Steam function | White
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraani tüüp | Digital |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 44 kWh |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 530.00 mm |
| Gross height (mm) | 850.00 mm |
| Gross weight | 78.00 kg |
| Gross width (mm) | 595.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 59.5 cm |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 78 dB |
| Net weight | 71.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5200.00 g |
| Pesumaht | 9 kg |
| Plastic (No PET) | 1800.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | FFB 9479 BV EE |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisendpinge | 220 - 240 V |
| Sügavus | 63 cm |
| Tare weight (kg) | 7.00 kg |
| Toote värv | White |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tüüp | Free standing |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Võimsus | 1850 W |
| Volume (m3) | 0.27 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





