Whirlpool Washing machine | FFD 11489 BV EE | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 11 kg | 1400 RPM | De
- TootjadWhirlpool
- Mudel: FFD 11489 BV EE
- Saadavus: 1
-
561€
Whirlpool Washing machine | FFD 11489 BV EE | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 11 kg | 1400 RPM | Depth 61 cm | Width 60 cm | Display | LCD | Steam function | White
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 42 kWh |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 665 mm |
| Gross height (mm) | 890 mm |
| Gross weight | 79.90 kg |
| Gross width (mm) | 645 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 60 cm |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Mootori tüüp | Inverter |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 76 dB |
| Net weight | 75.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3300.00 g |
| Pesumaht | 11 kg |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | FFD 11489 BV EE |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 61 cm |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Toote värv | White |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tüüp | Free standing |
| Võimsus | 1850 W |
| Volume (m3) | 0.38174325 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







