BEKO Hob | HILW64235S | Gas | Number of burners/cooking zones 4 | Rotary knobs | Black
- TootjadBEKO
- Mudel: HILW64235S
- Saadavus: 5
-
214€
BEKO Hob | HILW64235S | Gas | Number of burners/cooking zones 4 | Rotary knobs | Black
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 550.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 15.80 kg |
| Gross width (mm) | 600.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Rotary knobs |
| Kõrgus | 4.6 cm |
| Laius | 58.5 cm |
| Net weight | 14.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 52 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 |
| Producer | BEKO |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | HILW64235S |
| Sügavus | 52.4 cm |
| Taimer | No |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Gas |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | Yes |

