Bosch Hob | PIE611BB5E | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | Timer | Black | Display
- TootjadBosch
- Mudel: PIE611BB5E
- Saadavus: 5
-
342€
Bosch Hob | PIE611BB5E | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | Timer | Black | Display
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Boost-funktsioon | Yes |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 753.00 mm |
| Gross height (mm) | 126.00 mm |
| Gross weight | 13.38 kg |
| Gross width (mm) | 603.00 mm |
| Jääksoojuse indikaator | Yes |
| Juhtimise paigutus | Front |
| Kaabli pikkus | 1.1 m |
| Kontrolli tüüp | Touch |
| Kõrgus | 5.1 cm |
| Laius | 56 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Net weight | 11.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1320.00 g |
| Pealispinna tüüp | Ceramic |
| Plastic (No PET) | 910.00 g |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | PIE611BB5E |
| Raami tüüp | Without a frame |
| Soojashoiurežiim | No |
| Sügavus | 50 cm |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.30 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Induction |
| Võimsus | 7400 W |
| Võimsusastete arv | 17 |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | No |







