Candy | Domino | CDH 30 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 2 | Touch | Timer | Black | Display
- TootjadCandy
- Mudel: CDH30
- Saadavus: 5
-
131€
Candy | Domino | CDH 30 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 2 | Touch | Timer | Black | Display
| All | |
| Aeglane põleti-/küpsetusala | 1200 W |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 610 mm |
| Gross height (mm) | 390 mm |
| Gross weight | 6 kg |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Jääksoojuse indikaator | Yes |
| Juhtimise paigutus | Front |
| Kontrolli tüüp | Touch |
| Kõrgus | 5 cm |
| Laius | 29 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Net weight | 5.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 72 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 585.00 g |
| Pealispinna tüüp | Ceramic glass |
| PET | 62 g |
| Plastic (No PET) | 163 g |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Domino |
| Producer product name | CDH 30 |
| Sügavus | 51 cm |
| Suur põleti-/küpsetusala | 1800 W |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.81 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Vitroceramic |
| Volume (m3) | 0.033306 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | No |
Sildid: candy domino cdh 30 vitroceramic number of burnerscooking zones 2 touch timer black display, cdh30, candy, pliidiplaadid

