CATA Hob | IB 6403E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Touch | Timer | Black
- TootjadCATA
- Mudel: 08063121
- Saadavus: 2
-
273€
CATA Hob | IB 6403E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Touch | Timer | Black
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Boost-funktsioon | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 550.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 12.00 kg |
| Gross width (mm) | 600.00 mm |
| Jääksoojuse indikaator | No |
| Juhtimise paigutus | Front |
| Kontrolli tüüp | Touch |
| Kõrgus | 5.8 cm |
| Laius | 59 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Net weight | 10.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 65 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 3 |
| Producer | CATA |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | IB 6403E2 BK |
| Sügavus | 52 cm |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toiduvalmistamise ala diameeter | 16/18/25 mm |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Induction |
| Võimsus | 5300 W |
| Võimsusastete arv | 9 + Booster |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | No |



