CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Rotary knobs | Black
- TootjadCATA
- Mudel: 08047410
- Saadavus: 2
-
114€
CATA | Hob | SCI 3002 BK | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 2 | Rotary knobs | Black
| All | |
| Aeglane põleti-/küpsetusala | 1000 W |
| Boost-funktsioon | No |
| Ekraan | No |
| Elektrooniline süüde | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 660 mm |
| Gross height (mm) | 360 mm |
| Gross weight | 6.58 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pc(s) |
| Juhtimise paigutus | Top front |
| Kontrolli tüüp | Rotary knobs |
| Kõrgus | 5.5 cm |
| Laius | 30 cm |
| Leegikustutusseade | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Materjal | Cast iron burners |
| Net weight | 6.21 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 365.00 g |
| Pealispinna tüüp | Glass |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 |
| Producer | CATA |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | SCI 3002 BK |
| Soojashoiurežiim | No |
| Sügavus | 52 cm |
| Suur põleti-/küpsetusala | 3000 W |
| Taimer | No |
| Tare weight (kg) | 0.37 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Gas on glass |
| Võimsus | 4000 W |
| Volume (m3) | 0.054648 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | No |


