Gorenje | Portable Hob | ICY3500DGP | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Touch | Timer | Black
- TootjadGorenje
- Mudel: ICY3500DGP
- Saadavus: 4
-
139€
Gorenje | Portable Hob | ICY3500DGP | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Touch | Timer | Black
| All | |
| Boost-funktsioon | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross weight | 5.10 kg |
| Gross width (mm) | 621.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Touch |
| Kõrgus | 4.5 cm |
| Laius | 57.5 cm |
| Net weight | 4.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 45 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 380.00 g |
| Plastic (No PET) | 21.00 g |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Portable Hob |
| Producer product name | ICY3500DGP |
| Sügavus | 36 cm |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Induction |
| Võimsus | 3400 W |
| Võimsusastete arv | 9 |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | No |





