Simfer Hob H3.201.TGRSP Gas on glass, Number of burners/cooking zones 2, Mechanical, Inox/Black
- TootjadSimfer
- Mudel: H3.201.TGRSP
- Saadavus: 5
-
139€
Simfer Hob H3.201.TGRSP Gas on glass, Number of burners/cooking zones 2, Mechanical, Inox/Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 630 mm |
| Brutokaal | 15.8 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 155 mm |
| Brutolaius (mm) | 600 mm |
| Ekraan | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Juhtimise paigutus | Front |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Laius | 30 cm |
| Maht (m3) | 0.05859 m |
| Muud funktsioonid | Cast Iron Pan Support NG/LPG Options |
| Netokaal | 14.5 kg |
| Paber/Papp | 1000 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 300 g |
| Pliidiraua tüüp | Gas on glass |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | H3.201.TGRSP |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.3 kg |
| Taimer | No |
| Toote värv | Inox/Black |
| Tüüp | Gas on glass |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wok-põleti | No |
Sildid: simfer hob h3201tgrsp gas on glass, number of burnerscooking zones 2, mechanical, inoxblack, h3201tgrsp, simfer, pliidiplaadid

