Simfer Hob H4.030.DECSP Vitroceramic, Number of burners/cooking zones 3 Hi-Light Heater Zones, Touch control, Black
- TootjadSimfer
- Mudel: H4.030.DECSP
- Saadavus: 5
-
194€
Simfer Hob H4.030.DECSP Vitroceramic, Number of burners/cooking zones 3 Hi-Light Heater Zones, Touch control, Black
| All | |
| Brutokaal | 6.50 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 437 mm |
| Gross height (mm) | 62.00 mm |
| Gross width (mm) | 517 mm |
| Jääksoojuse indikaator | Yes |
| Juhtimise paigutus | Front |
| Kontrolli tüüp | Touch control |
| Laius | 45 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Netokaal | 5.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Päritoluriik | Turkey |
| Pealispinna tüüp | Black glass |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 3 Hi-Light Heater Zones |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | H4.030.DECSP |
| Suur põleti-/küpsetusala | 1800 W |
| Suur põleti/küpsetustsooni diameeter | 18 cm |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Tavaline põleti-/küpsetusala | 2 x 1200 W |
| Tavasuuruses põleti/küpsetustsooni diameeter | 2 x 14 cm |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Vitroceramic |
| Võimsusastete arv | 9 |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: simfer hob h4030decsp vitroceramic, number of burnerscooking zones 3 hi-light heater zones, touch control, black, h4030decsp, simfer, pliidiplaadid

