Simfer Hob H4.305.HGSSP Gas, Number of burners/cooking zones 3, Rotary painted inox knobs, White,
- TootjadSimfer
- Mudel: H4.305.HGSBB
- Saadavus: 5
-
223€
Simfer Hob H4.305.HGSSP Gas, Number of burners/cooking zones 3, Rotary painted inox knobs, White,
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Aeglane põleti-/küpsetusala | 950 W |
| Brutokaal | 11.40 kg |
| Ekraan | No |
| Elektrooniline süüde | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 107.00 mm |
| Gross width (mm) | 520.00 mm |
| Juhtimise paigutus | Front |
| Kontrolli tüüp | Rotary painted inox knobs |
| Laius | 45 cm |
| Leegikustutusseade | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Muud funktsioonid | NG/LPG Options |
| Netokaal | 10.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1300.00 g |
| Päritoluriik | Turkey |
| Pealispinna tüüp | Glass |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 3 |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | H4.305.HGSSP |
| Raami tüüp | Cast Iron |
| Raami värv | Black |
| Suur põleti-/küpsetusala | 3500 W |
| Taimer | No |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| Tavaline põleti-/küpsetusala | 1700 W |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Gas |
| Võimsusastete arv | 3 |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | Yes |
| Wok-põleti asukoht | Right |
Sildid: simfer hob h4305hgssp gas, number of burnerscooking zones 3, rotary painted inox knobs, white, h4305hgsbb, simfer, pliidiplaadid

