Simfer | Hob | H6.040.DECSP | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | Black
- TootjadSimfer
- Mudel: H6.040.DECSP
- Saadavus: 4
-
178€
Simfer | Hob | H6.040.DECSP | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | Touch | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 565 mm |
| Gross height (mm) | 509 mm |
| Gross weight | 29.745 kg |
| Gross width (mm) | 595 mm |
| Juhtimise paigutus | Front |
| Keeduala võimsus | 1.2 kW, 1.8 kW |
| Kontrolli tüüp | Touch |
| Kõrgus | 4.65 cm |
| Laius | 59 cm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Muud funktsioonid | Safety Lock Automatic Safety Cut Out Residual Heat Indicators |
| Net weight | 29.1 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 26 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 170 g |
| PET | 125 g |
| Plastic (No PET) | 350 g |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 |
| Producer | Simfer |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | H6.040.DECSP |
| Sügavus | 52 cm |
| Taimer | No |
| Tare weight (kg) | 0.645 kg |
| Toiduvalmistamise ala diameeter | 140 mm, 180 mm |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Vitroceramic |
| Võimsus | 1200 W 1800 W |
| Võimsusastete arv | 9 |
| Volume (m3) | 0.171113075 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | No |
Sildid: simfer hob h6040decsp vitroceramic number of burnerscooking zones 4 touch black, h6040decsp, simfer, pliidiplaadid


