Whirlpool WF S7560NE BM Hob, Glass Ceramic, Induction, Built-in, 4 cooking zones, Width 59 cm, Black | Whirlpool
- TootjadWhirlpool
- Mudel: WF S7560NE BM
- Saadavus: 3
-
469€
Whirlpool WF S7560NE BM Hob, Glass Ceramic, Induction, Built-in, 4 cooking zones, Width 59 cm, Black | Whirlpool
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 640.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 11.00 kg |
| Gross width (mm) | 550.00 mm |
| Net weight | 9.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 35 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

