BEKO Freezer | B5RFNE274W | Energy efficiency class E | Upright | Free standing | Height 151.5 cm | Total net capacity 220 L | N
- TootjadBEKO
- Mudel: B5RFNE274W
- Saadavus: 5
-
519€
BEKO Freezer | B5RFNE274W | Energy efficiency class E | Upright | Free standing | Height 151.5 cm | Total net capacity 220 L | No Frost system | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 226 kWh |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 762 mm |
| Gross height (mm) | 1700.00 mm |
| Gross weight | 63.00 kg |
| Gross width (mm) | 661 mm |
| Kõrgus | 151.5 cm |
| Külmumisvastane süsteem | Yes |
| Laius | 59.7 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 38 dB |
| Net weight | 60.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 220 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | BEKO |
| Producer product family | Freezer |
| Producer product name | B5RFNE274W |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 6 |
| Sügavus | 70.9 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Upright |
| Volume (m3) | 0.8562594 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








