BEKO Freezer | B5RMFNE314X | Energy efficiency class E | Upright | Free standing | Height 186.5 cm | Total net capacity 286 L |
- TootjadBEKO
- Mudel: B5RMFNE314X
- Saadavus: 3
-
659€
BEKO Freezer | B5RMFNE314X | Energy efficiency class E | Upright | Free standing | Height 186.5 cm | Total net capacity 286 L | No Frost system | Grey
| All | |
| Aastane energiakulu | 250 kWh |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 760 mm |
| Gross height (mm) | 2000.00 mm |
| Gross weight | 71.50 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 186.5 cm |
| Külmumisvastane süsteem | Yes |
| Laius | 59.7 cm |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 34 dB |
| Net weight | 68.50 kg |
| Neto kogumahutavus | 286 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | BEKO |
| Producer product family | Freezer |
| Producer product name | B5RMFNE314X |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 8 |
| Sügavus | 70.9 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Upright |
| Ümberpööratavad uksed | Yes |
| Volume (m3) | 0.988 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: beko freezer b5rmfne314x energy efficiency class e upright free standing height 1865 cm total net capacity 286 l, b5rmfne314x, beko, sugavkulmikud








