Caso Barbecue Cooler S-R 00702 Energy efficiency class F, Storage volume ~ 63 l, Height 68 cm, Black
- TootjadCaso
- Mudel: 00702
- Saadavus: 1
-
742€
Caso Barbecue Cooler S-R 00702 Energy efficiency class F, Storage volume ~ 63 l, Height 68 cm, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 550.00 mm |
| Brutokaal | 36.75 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 720.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 480.00 mm |
| Garantija | 24 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.19 m |
| Netokaal | 35.15 kg |
| Paber/Papp | 200.00 g |
| Palette Qty | 9 pc(s) |
| PET | 400.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 1000.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.60 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:1:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: caso barbecue cooler s-r 00702 energy efficiency class f, storage volume 63 l, height 68 cm, black, 00702, caso, sugavkulmikud

