Gorenje Freezer | FH10E4W5 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 85.8 cm | Total net capacity 97 L | Whit
- TootjadGorenje
- Mudel: FH10E4W5
- Saadavus: 10
-
167€
Gorenje Freezer | FH10E4W5 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 85.8 cm | Total net capacity 97 L | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 168 kWh |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 20.00 kg |
| Gross width (mm) | 606.00 mm |
| Kõrgus | 85.8 cm |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 57.8 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 38 dB |
| Net weight | 18.50 kg |
| Neto kogumahutavus | 97 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Freezer |
| Producer product name | FH10E4W5 |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 1 |
| Sügavus | 44.4 cm |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Chest |
| Volume (m3) | 0.25 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



