Gorenje Freezer | FH25EAW | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 84.7 cm | Total net capacity 248 L | Whit
- TootjadGorenje
- Mudel: FH25EAW
- Saadavus: 10
-
272€
Gorenje Freezer | FH25EAW | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 84.7 cm | Total net capacity 248 L | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 215 kWh |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 647.00 mm |
| Gross height (mm) | 880.00 mm |
| Gross weight | 39.00 kg |
| Gross width (mm) | 994.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 84.7 cm |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 96.3 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 40 dB |
| Net weight | 36.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 248 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Freezer |
| Producer product name | FH25EAW |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 2 |
| Sügavkülmiku sulatamise funktsioon | Manual |
| Sügavus | 63 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Chest |
| Volume (m3) | 0.57 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





