Gorenje Freezer | FH43EAW | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 85.8 cm | Total net capacity 440 L | Disp
- TootjadGorenje
- Mudel: FH43EAW
- Saadavus: 10
-
403€
Gorenje Freezer | FH43EAW | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 85.8 cm | Total net capacity 440 L | Display | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 276 kWh |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 1466.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 57.60 kg |
| Gross width (mm) | 766.00 mm |
| Hinnang | 4 |
| Kõrgus | 85.8 cm |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 142.9 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 40 dB |
| Net weight | 50.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 440 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6840.00 g |
| Plastic (No PET) | 760.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Freezer |
| Producer product name | FH43EAW |
| Sügavus | 74.6 cm |
| Tare weight (kg) | 7.60 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Chest |
| Volume (m3) | 1.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




