SALE OUT. Midea Freezer | MDRC564FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 82.5 cm | Total net capacity
- TootjadMidea
- Mudel: MDRC564FEE01SO
- Saadavus: 1
-
279€
SALE OUT. Midea Freezer | MDRC564FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 82.5 cm | Total net capacity 418 L | White | DAMAGED PACKAGING, BENT CORNER, BENT COVER
| All | |
| Aastane energiakulu | 269 kWh |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 778.00 mm |
| Gross height (mm) | 874.00 mm |
| Gross weight | 59.50 kg |
| Gross width (mm) | 1449.00 mm |
| Kõrgus | 82.5 cm |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Külmutusvõimsus | 19 kg/24h |
| Laius | 141.6 cm |
| Müraemissiooni klass | D |
| Müratase | 44 dB |
| Net weight | 53.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 418 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5850.00 g |
| Plastic (No PET) | 650.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product family | Freezer |
| Producer product name | MDRC564FEE01 |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, BENT CORNER, BENT COVER |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 3 |
| Sügavus | 75 cm |
| Tare weight (kg) | 6.50 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Chest |
| Ümberpööratavad uksed | No |
| Volume (m3) | 0.99 m |
| Vool | 2 A |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







