Whirlpool Freezer | W3RHS14EW | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 85 cm | Total net capacity 142 L | Di
- TootjadWhirlpool
- Mudel: W3RHS14EW
- Saadavus: 4
-
246€
Whirlpool Freezer | W3RHS14EW | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 85 cm | Total net capacity 142 L | Display | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 182 kWh |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | Digital |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 730 mm |
| Gross height (mm) | 900.00 mm |
| Gross weight | 27.00 kg |
| Gross width (mm) | 600 mm |
| Hinnang | 4 |
| Kiirkülmutuse funktsioon | Yes |
| Kliimaklass | SN-T |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 85 cm |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 70.5 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 41 dB |
| Net weight | 24.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 142 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2300.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Freezer |
| Producer product name | W3RHS14EW |
| Reguleeritavad jalad | Yes |
| Sanga värv | White |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 142 L |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 1 |
| Sügavus | 55 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Chest |
| Volume (m3) | 0.3942 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




