Braun Epilator | SE3-000 Silk pil 3 | Number of power levels 2 | White/Purple
- TootjadBraun
- Mudel: SE3-000
- Saadavus: 5
-
42€
Braun Epilator | SE3-000 Silk épil 3 | Number of power levels 2 | White/Purple
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Epilaatori valgustusfunktsioon | Smart Light |
| Gross depth (mm) | 118.00 mm |
| Gross height (mm) | 142 mm |
| Gross weight | 0.286 kg |
| Gross width (mm) | 57 mm |
| Juhtmevaba | No |
| Märg ja kuiv | No |
| Net weight | 0.236 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 905 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 47 g |
| Päritoluriik | Made in Germany |
| Pestav | No |
| Pintsettide arv | 20 |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Producer | Braun |
| Producer product family | Epilator |
| Producer product name | SE3-000 Silk pil 3 |
| Puhastushari | Yes |
| Taaslaetav | No |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Toiteallikas | Mains |
| Toote värv | White/Purple |
| Tüüp | Corded |
| Võimsusastete arv | 2 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






