Adler Hair dryer AD 2267 2100 W, Number of temperature settings 3, Diffuser nozzle, Black
- TootjadAdler
- Mudel: AD 2267
- Saadavus: 5
-
20€
Adler Hair dryer AD 2267 2100 W, Number of temperature settings 3, Diffuser nozzle, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 210 mm |
| Brutokaal | 0.824 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 295 mm |
| Brutolaius (mm) | 95 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 440 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Hajuti otsik | Yes |
| Ioonfunktsioon | No |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.72 m |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Kokkupandav käepide | Yes |
| Maht (m3) | 0.00588525 m |
| Net weight master carton | 4.944 kg |
| Netokaal | 0.554 kg |
| Otsikute arv | 2 |
| Paber/Papp | 220.00 g |
| Palette Qty | 246 pc(s) |
| PET | 50.00 g |
| Producer product family | Hair dryer |
| Producer product name | AD 2267 |
| Riputusaas | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soengukamm | No |
| Taara kaal (kg) | 0.27 kg |
| Tare weight master carton | 0.707 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Hair dryer |
| Võimsus | 2100 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler hair dryer ad 2267 2100 w, number of temperature settings 3, diffuser nozzle, black, ad 2267, adler, foonid






