Adler Wall-Mount Hair Dryer | AD 2285 | 2000 W | Number of temperature settings 3 | White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 2285w
- Saadavus: 5
-
22€
Adler Wall-Mount Hair Dryer | AD 2285 | 2000 W | Number of temperature settings 3 | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 265.00 mm |
| Gross weight | 0.95 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Hajuti otsik | No |
| Ioonfunktsioon | No |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.68 m |
| Kokkupandav käepide | No |
| Net weight | 0.79 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 282 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 153.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Wall-Mount Hair Dryer |
| Producer product name | AD 2285 |
| Riputusaas | No |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| Toote värv | White |
| Ülekuumenemise kaitse | Yes |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |














