Camry CR 2268 Hair dryer, 1800W ION, Diffuser, Blue/Gold Camry
- TootjadCamry
- Mudel: CR 2268
- Saadavus: 2
-
22€
Camry CR 2268 Hair dryer, 1800W ION, Diffuser, Blue/Gold Camry
| All | |
| Brutokaal | 1.24 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 81.00 mm |
| Gross height (mm) | 243.00 mm |
| Gross width (mm) | 317.00 mm |
| Netokaal | 0.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 277 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 540.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.65 kg |
| Tare other | 102.00 g |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: camry cr 2268 hair dryer, 1800w ion, diffuser, bluegold camry, cr 2268, camry, foonid

