Camry Hair Dryer CR 2255 2200 W, Number of temperature settings 3, Diffuser nozzle, Black
- TootjadCamry
- Mudel: CR 2255
- Saadavus: 5
-
18€
Camry Hair Dryer CR 2255 2200 W, Number of temperature settings 3, Diffuser nozzle, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 232 mm |
| Brutokaal | 1.043 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 310.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 98 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 635 mm |
| Gross height master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 308 mm |
| Hajuti otsik | Yes |
| Ioonfunktsioon | No |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kogus pakendis | 12 pc(s) |
| Kokkupandav käepide | No |
| Koondusotsik | Yes |
| Maht (m3) | 0.00704816 m |
| Net weight master carton | 12.516 kg |
| Netokaal | 0.723 kg |
| Otsikute arv | 2 |
| Paber/Papp | 310.00 g |
| Palette Qty | 216 pc(s) |
| PET | 10.00 g |
| Producer product family | Hair Dryer |
| Producer product name | CR 2255 |
| Riputusaas | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.32 kg |
| Tare weight master carton | 1.596 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Hair dryer |
| Võimsus | 2200 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: camry hair dryer cr 2255 2200 w, number of temperature settings 3, diffuser nozzle, black, cr 2255, camry, foonid






