Camry Hair Dryer CR 2261 1400 W, Number of temperature settings 2, Metallic Grey/Gold
- TootjadCamry
- Mudel: CR 2261
- Saadavus: 5
-
13€
Camry Hair Dryer CR 2261 1400 W, Number of temperature settings 2, Metallic Grey/Gold
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 130 mm |
| Brutokaal | 0.447 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 200 mm |
| Brutolaius (mm) | 80 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 425 mm |
| Gross height master carton | 285 mm |
| Gross width master carton | 270 mm |
| Hajuti otsik | No |
| Ioonfunktsioon | No |
| Jaheda õhu funktsioon | No |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kogus pakendis | 12 pc(s) |
| Kokkupandav käepide | Yes |
| Koondusotsik | Yes |
| Maht (m3) | 0.00208 m |
| Net weight master carton | 5.364 kg |
| Netokaal | 0.237 kg |
| Otsikute arv | 1 |
| Paber/Papp | 210.00 g |
| Palette Qty | 624 pc(s) |
| PET | 10.00 g |
| Producer product family | Hair Dryer |
| Producer product name | CR 2261 |
| Riputusaas | No |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.21 kg |
| Tare weight master carton | 0.556 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 2 |
| Toote värv | Metallic Grey/Gold |
| Tüüp | Hair dryer |
| Võimsus | 1400 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: camry hair dryer cr 2261 1400 w, number of temperature settings 2, metallic greygold, cr 2261, camry, foonid







