Cecotec Hair Dryer | IoniCare 5300 Maxi Aura | 2200 W | Number of temperature settings 3 | Ionic function | Diffuser nozzle | Wh
- TootjadCecotec
- Mudel: 4202
- Saadavus: 1
-
25€
Cecotec Hair Dryer | IoniCare 5300 Maxi Aura | 2200 W | Number of temperature settings 3 | Ionic function | Diffuser nozzle | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross weight | 1.00 kg |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Hajuti otsik | Yes |
| Ioonfunktsioon | Yes |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kokkupandav käepide | No |
| Muud funktsioonid | Hair Care Technology. The anti-heating system ensures that your hair is protected, retaining its shine and flexibility Pro Style. Complete hair care that improves cuticle sealing for an ultra-shiny finish. It features a precision nozzle for precise drying |
| Net weight | 0.78 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 257 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 209.00 g |
| Plastic (No PET) | 11.00 g |
| Producer | Cecotec |
| Producer product family | Hair Dryer |
| Producer product name | IoniCare 5300 Maxi Aura |
| Riputusaas | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| Toote värv | White |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

















