Dreame Glory Mix AHD18 Hair Dryer, White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 107.00 mm |
| Gross weight | 1.90 kg |
| Gross width (mm) | 359.00 mm |
| Net weight | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 83 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | Dreame |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dreame glory mix ahd18 hair dryer, white, ahd18white, dreame, foonid






